Richard Gonzor

Průvodce, mentor a
trenér bojových sportů

Mám dar vcítit se do emocí druhých a probudit v nich životní sílu. Ukazuji lidem, jak můžou i negativní emoce jako smutek, strach nebo vztek prožít zdravě. Učím je, jak pocity neschovávat, nepotlačovat a neutíkat před nimi. Nabízím techniky, díky kterým to zvládnou i sami.

 

„Přes 25 let pomáhám mužům i ženám, aby sladili své tělo, mysl i duši.“

Semináře: Muži na moři, Táta a syn na moři, Plavba pro páry

Díky spojení těla a mysli získáš zpět svou vnitřní sílu a energii

Mým vedením prošlo už tisíc lidí. Díky jejich vlastnímu úsilí a mému vedení vyřešili své problémy a posunuli se psychicky i emočně. Naučili se postupy, díky kterým dnes dokážou pomáhat sami sobě. Zlepšili si kondici i postavu a osvojili si zdravé životní návyky.

Založil jsem program MOJE SÍLA, jehož hlavní pointou je práce s tělem, myslí a duší a také návrat životní síly a energie. Věřím, že pohyb těla je cestou k duši. Tělo, mysl a duše jsou natolik propojeny, že pokud chceme být spokojení, musíme pracovat na všech třech složkách.

Semináře pro skupiny pořádám už 15 let, u nás, i v zahraničí – na KRÉTĚ (2x ročně), v THAJSKU a na BALI. Zorganizoval a vedl jsem více než 45 sebe-rozvojových kurzů a seminářů pro skupiny i jednotlivce. Koučuji týmy a firmy, pořádám teambuildingy.

reference

Richard je pro mne jeden z velkých lidí mého života. 

Byl první trenér, který mi nabídl přijetí mého Já. Naučil mne překonávat strach v místech, kterých jsem se před tím bál. Systematicky mne vedl. Ukazoval mi mnohá slabá místa a dělal z nich moje přednosti, nebo jsme je společně transformovali a léčili.

Je toho hodně, co můžete získat jen v jeho přítomnosti, když budete sedět na zadku a jen tak budete. V tom bytí se často zrodily božské nápady a hodně velký srandy :). Je to skvělej chlapík a doporučuju ho neminout!!! Díky Richarde

Pavel Moric

Zakladatel Karate Vision, lektor sebepoznání

Potkal jsem bojovníka s mimořádnou empatií a citlivostí

Richard Gonzor mi pomohl v bezpečném prostoru znovu prožít „nebezpečnou emoci“. Jeho doslova „terapie boxem“ mi dovolila znovu prožít a rozpustit potlačenou část mě. V boxu se totiž nemůžeš nesetkat se svými strachy … ze zranění sebe nebo druhého člověka. Jenže v tomhle prostoru se najednou objeví a naplno vás prostoupí vaše vnitřní SÍLA. Postupně začnete vnímat možnosti VOLBY, kam ji směřovat a v jaké intenzitě. Cítím se, jako bych povolil ruční brzdu.

Filip

Manažer

Osobní zpověď – LAPENÝ V EMOČNÍ PASTI
Měl jsem za sebou rozchod s partnerkou a nebylo mi vůbec dobře po fyzické ani emoční stránce. Ríša mi za ten celý rok velmi pomohl a cítím se dobře. Naučil jsem se pracovat s emocemi a učím se pracovat s tělem na fyzické úrovni. Vím, že tu práci musím odmakat sám, ale Richard je můj průvodce a mentor v jedné osobě. To díky jemu jsem došel až sem. Díky Richarde!
Michal

Manažer z Prahy

Richard se ukázal být trpělivým „koučem“

Když jsem Richarda poznal, bylo mi skoro 40, měl jsem problémy se zády, trpěl nespavostí, v práci prohrával boj s každodenním stresem a pochyboval o smyslu svého života. 

Richard se ukázal být trpělivým „guru“, který mě dostal fyzicky dohromady a hlavně ukázal, jak pracovat se zážitky, pocity a emocemi. Dokázal jsem pak pootevřít bránu do svého podvědomí a odpovědět si na otázky, které mne trápily. Teď už vím, jak dál pokračovat a kam se chci dostat.

Jaroslav Pažout

Lékař, ARO Vinohrady Praha

Co řeší mí klienti

Příběhy mých klientů bývají různorodé a všechna témata, která jsme společně řešili, by vydala na celou sérii knih. Zároveň jsou vzájemně podobné. Pokusil jsem se to shrnout do kratinké story, která je přivedla ke mně:

„Energický, plný nápadů, radosti a životní síly. Přesně takhle můj život vypadal. Dneska mi chybí energie, na nic nemám čas a často ani chuť, mám pocit, jakoby mě něco dusilo. A uvažuji, kde je zakopaný pes a jestli se to ještě dá změnit.“

Každý, s kým jsem pracoval, vám potvrdí, že se to změnit dá.

Cestu k tvé životní energii společně najdeme!