Průvodci tvé cesty

Semináře: všechny – bez kapitána to nejde 🙂

ANTONÍN MĚCHURA

 

Průvodce, osobní kouč a kapitán lodi

Učím lidi jachtit a kormidlovat loď. U toho je provádím jejich životní cestou a předávám své zkušenosti. Abyste mohli plout správným směrem na moři i v životě, potřebujete především dobře znát sami sebe. Poznat se do hloubky, vědět, jak pracují programy ve vaší mysli a naučit se, jak je můžete změnit. Ukáži vám techniky, které k tomu potřebujete a provedu vás procesem změny.

„Pomáhám lidem plout správným směrem na moři i v životě.“

Semináře: Muži na moři, Táta a syn na moři, Plavba pro páry

RICHARD GONZOR

 

Průvodce, mentor a trenér bojových sportů

Mám dar vcítit se do emocí druhých a probudit v nich životní sílu. Ukazuji lidem, jak můžou i negativní emoce jako smutek, strach nebo vztek prožít zdravě. Učím je, jak pocity neschovávat, nepotlačovat a neutíkat před nimi. Nabízím techniky, díky kterým to zvládnou i sami.

„Přes 25 let pomáhám mužům i ženám, aby sladili své tělo, mysl i duši.“

Semináře: Plavba pro páry, VIP Královská plavba

IVO JANEČEK

 

Osobní a týmový kouč, průvodce

Věřím, že pokud se naučíme důvěřovat svým snům a přáním, dokážeme si je vyplnit. To, co považujme za pravděpodobné, není vždy to, co je doopravdy možné. Ve skutečnosti dokážeme mnohem více, než si myslíme.

Naslouchám lidem a hovořím s nimi.“

Tři mořeplavci tě naučí kormidlovat loď i život

 

„Poznali jsme se při facilitátorské práci a prostě jsme si sedli, zjistili jsme, jak na sebe přirozeně navazujeme a doplňujeme se. Každý z nás přináší jinou kvalitu toho, co prožil. Jako byste měli na večeři švédský stůl, a ne jen jedno jídlo. Máme společný cíl – pomáhat lidem nalézt sebe sama a každý to děláme po svém. Společně nabízíme více přístupů, pohledů a technik než každý sám. A také spolu vytváříme jedinečnou atmosféru, která se lidem líbí.“

 

 

EMOCE + MYSL + ENERGIE + VZTAHY + KOMUNIKACE + SEXUALITA + SPOKOJENOST + SMYSL + NAPLNĚNÍ + RADOST ZE ŽIVOTA

Let praxe

Žen a mužů, kteří dokázali změnit sami sebe

Seminářů a sezení pro jednotlivce i skupiny

Home

Semináře

Příběhy

Katamarán

O nás

Chci vaše novinky