Ivo Janeček

Osobní a týmový kouč, průvodce

Věřím, že pokud se naučíme důvěřovat svým snům a přáním, dokážeme si je vyplnit. To, co považujme za pravděpodobné, není vždy to, co je doopravdy možné. Ve skutečnosti dokážeme mnohem více, než si myslíme.

Naslouchám lidem a hovořím s nimi.“

Semináře: Plavba pro páry, VIP Královská plavba

Nejsem žádný guru

Nedávám recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody na život stejně neexistují. Na svých kurzech a terapiích s jednotlivci i páry využívám pouze takové techniky, které umožňují přímé prožití vlastní jedinečné zkušenosti.

Prošel jsem si mnoha metodami a směry – Reiki, holotropní dýchání, aromaterapie, masáže, astrologie, tarot, muzikoterapie, koučink, hlubinná abreaktivní psychoterapie, šamanismus, konstelace. Hlavně poslední čtyři jmenované metody se postupně přetavily do mé vlastní práce s klienty. A je to vlastně jednoduché – dech, hlas, pohyb a zvuk je vše, co potřebujeme, abychom se posunuli ve všech oblastech našeho bytí.

Firewalking – přechody přes žhavé uhlíky vedu od roku 1999 jako otevřené i firemní kurzy.

reference

S Ivem Janečkem jsem přišla ke své pravdě naprosto přirozeně. 

Když jsem se vydala na cestu poznání sama sebe potkala jsem spoustu lidí. Každý mě něčím obdaroval a dal mi i nějakou radu do života. Já ale stále tápala co jejich rady obsahují, stále jsem nemohla najít něco čeho bych se chytila. Pak mě ale moje cesta zavedla k Ivo Janečkovi.

Už po pár minutách jsem se cítila jako bychom se znali desítky let. Vytvořil krásné bezpečné místo, svým laskavým a citlivým způsobem komunikace mě dovedl přesně tam kam jsem v danou chvíli potřebovala. Na sezení se neděly žádné čáry, prostě pro mě byl a poslouchal a to je přesně to co většina z nás nezná. Každé jeho slovo bylo přesně mířeno na cíl a i když se něco neposlouchá snadno je potřeba přiznat si pravdu. 

Ivo, děkuji.

Katka

Cítila jsem obrovskou úlevu a přišlo opravdové dovolení dělat to, co je pro mě momentálně důležité.

Celá konzultace mi umožnila stát nohama na zemi a koukat až do vesmíru. Umožnila mi přijmout sebe takovou jakou jsem tady a teď, neklást na sebe přehnané nároky a být v pohodě se vším, pro co se v budoucnu rozhodnu.

Vlastně jste mi pomohl najít znovu mou vnitřní rovnováhu. Velmi důležité bylo pro mě to dovolení si dělat věci tak, jak je cítím a být s tím pohodě. Trochu jsem se zase zacyklila a dělala věci, které jsem měla pocit, že jsou důležité pro skupinu lidí kolem mě a nějak jsem v tom shonu úplně zapomněla na sebe…

Petra Z.

Firewalking: Všechno je dovoleno a nikdo tě nehodnotí.
Celé dva dny máš na to, abys odložil hlavu a byl hlavně v těle. Je to tak nesmírně osvobozující prožitek, že z toho žiješ ještě půl roku.
Agáta Walek

Vysokoškolská pedagožka

Firewalking: Firewalking je pohladom do vnutra. Odhali „JA“ tak, ako sme ho mozno ani nevideli. 
Niektore procesy spusti, ine zasa zastavi. Preco sa da hovorit o zivote „pred“ a „po“ takejto skúsenosti, to sa iba tazko opisuje slovami. To treba zazit. Ja som bol po druhy krat a pojdem stopercentne znova.
Martin Nikodým

Herec a televizní moderátor

Provázel jsem přes deset tisíc mužů a žen

Ve svém osobním i profesionálním životě již více než 20 let uplatňuji a rozvíjím téma mužského a ženského principu v každodenní realitě. Učím jednotlivce i páry rozvíjet potenciál spojení těchto principů a pomáhám jim překonávat propasti, které vytváří jejich ignorování.

Aktivním zapojováním obou principů pomáhám lidem zjednodušovat pohled na situaci a nacházet jasná řešení. S porozuměním a empatií jsem provázel více než 10 000 mužů a žen různými životními situacemi, pomáhal jim čelit výzvám a objevovat dokonalost vlastního života.

Ve své práci s klienty podle potřeby volně kombinuji metody, které jsem se za svoji více než dvacetiletou praxi naučil a kterými jsem prošel. Často pracuji s páry, které řeší problémy v komunikaci a sexualitě.

Naučím tě skloubit tvůj mužský a ženský princip a žít s nimi v souladu.