Antonín měchura

Průvodce, osobní kouč a kapitán lodi

Na mých plavbách, kdy vedu loď v roli kapitána, učím posádku základům jachtingu. Zároveň je provádím jejich životní cestou a předávám své zkušenosti. Abyste mohli plout správným směrem na moři i v životě, potřebujete především dobře znát sami sebe. Poznat se do hloubky, vědět, jak pracují programy ve vaší mysli a naučit se, jak je můžete změnit. Ukáži vám techniky, které k tomu potřebujete a provedu vás procesem změny.

 

„Se mnou poplujete správným směrem na moři i v životě.“

Semináře: všechny – bez kapitána to nejde 🙂

Průvodce na moři i v životě

Kapitánské zkoušky jsem složil před 20 lety a od té doby brázdím středomořské vody každé léto. Jachting je můj splněný sen. Plavby pro klienty v Řecku pořádám desátým rokem, podnikáme výpravy na tajuplné ostrovy a do zapomenutých zátok.

Průvodcem jsem se stal před pár lety, ale dělám jej celý život. Jako kapitán na lodi, majitel rodinné firmy i otec dospělých dětí. V průvodcovství jsem našel jsem cestu, jak své dlouholeté zkušenosti a schopnosti můžu předávat ostatním i v dalších oblastech.

Provádím muže i ženy terapiemi RUŠ, což je metoda vědomé a logické práce s myšlenkami a emocemi, díky které se lidé dokážou zbavit potíží v krátké době a natrvalo. Jsem osobní kouč a vedu muže ve facilitátorských kurzech. 

 

 

reference

Plavby s Tondou, kapitánem SoulMate, jsou vždy úžasným zdrojem relaxace, pohody a legrace. 

Tonda vzbuzuje důvěru, pocit, že se na něj můžete kdykoliv spolehnout. Umí velmi dobře odhadnout náladu posádky a to, jak moc se kdo chce zapojit i do řízení lodi. Při naší plavbě jsme viděli spoustu krásných přístavů a ještě víc krásných opuštěných zátok, ochutnali jsme místní řecké speciality a vychutnávali si speciální SoulMate drink. Katamarán je velmi pohodlný s koupelnou a toaletou v každé kajutě, prostornou kuchyní (včetně kávovaru) a spoustou možností být spolu i každý sám se sebou a s mořem. Už teď se těšíme na další plavbu.

Monika a Láďa Kavanovi

Měla jsem to štěstí strávit na Soulmate říjnový týden v úžasné společnosti Tonda Měchura a Richard Gonzor. 

Byl to naplňující a hluboký zážitek! Takový ten pocit, kdy se ráno probudíš a z okýnka své kajuty vidíš Slunce vycházející nad mořem – máš celý den před sebou😊 Skočíš do průzračné klidné vody a pak s vděčností sleduješ, jak se pobřeží probouzí. Chutná snídaně, plavba na úžasné místo (město Navplio mě uchvátilo, západ Slunce a výborná řecká večeře na Hydře, proběhnutí na ostrově Poros s výhledem 360° okolo) a společné večery, po kterých za jemného šplouchání spokojeně usínáš… Kapitán má vše pod kontrolou a ukazuje nám nádherné zátoky, které dobře zná. Pozoruješ posádku s přehledem ovládající všechny čudlíky, kladky, schované přihrádky, lana a plachty a snažíš se pomoct nebo aspoň nepřekážet – za pár dnů jsi součástí sehraného týmu. Sezení na špičce katamaránu se neomrzí, i když Tě občas vlna osvěží víc, než čekáš😅 Cvakání řetězu kotvy, šnorchlování a nebo i nepříjemné houpání během větrné plavby, kdy se držíš všema čtyřma a žaludek je na vodě – kormidlo a horizont pomáhá😁 Každý den je jiný, zkušení průvodci moc dobře ví, co dělají… Od ❤️ tuto kombinaci vřele doporučuju!

Michaela Valachová

Co se mnou zažijete

Vím, jaké to je mít všechno – peníze, hodnou ženu, šikovné děti, luxusní bydlení, dobrou práci… ale přesto nebýt šťastný. A cítit, že chci od života víc. Vím, co je to krize středního věku. Vím, jaké to je hledat a najít z toho cestu ven. A znovu najít smysl.

Vím, jaké to je začít budovat nový vztah v relativně pozdním věku a přijmout do svého života další dvě dospělé děti. Také vím, jaké je být znovu zamilovaný, vášnivý a cítit radost ze života. Objevovat své tělo, vědomou sexualitu, hledat v ženě inspiraci. Spolu tvořit a užívat si svobodný a vědomý vztah. A jak to skloubit s prací a podnikáním. 

Vybudoval jsem rodinnou firmu Bartech, kterou řídím 27 let. Znám úskalí a možnosti generačního předávání firmy. Vím, jaké to je, pracovat ve firmě se svými dětmi. Jak složité je rozlišit roli šéfa a otce a jak velká je to radost, když děti podporují můj sen a chtějí v něm pokračovat.

Plním si své životní sny.